“Amerikalılar, Kan Akıtmakta Darbı Mesel Olan Tatarları Bile Geçmiştir”

“Amerikalılar, Kan Akıtmakta Darbı Mesel Olan Tatarları Bile Geçmiştir”
Şubat 27 16:15 2018

 

Asya’nın Sesi Haber Merkezi

Suudi Arabistanlı ilim adamı Süleyman El Ulvan, ABD’nin Müslümanlara karşı işlediği suçlar nedeniyle İslam Ümmetinin canlarının ve mallarının hiçe sayıldığını belirttiği bir açıklama yaptı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin özelikle Irak ve Afganistan işgalinin ardından Suriye’de yürüttüğü politikalar, Müslümanlar tarafından nefretle karşılanıyor.

Süleyman El Ulvan şunları söyledi:

“Müslümanlar yok ediliyor, patlayıcılar evlerini havaya uçuruyor, köyleri tümüyle dümdüz ediliyor ve bir kişinin kendini, izzetini, malını savunması ise terörizm, suç ve rejime karşı asilik olarak tarif ediliyor.

Kalp, bir Müslümanın kanının yeryüzündeki en ucuz kan olduğunu gördüğünde acıyor; Yahudi ve Hristiyanlar bu kanın hiç pahasına akıtılmasına yol veriyor ve milyarlık Ümmetten hiçbir hareket yok.

Eğer İslam Ümmeti, hayvani şehvetlere meyleder ve zillete, utanca ve bu değersiz dünya hayatına rıza gösterirse o zaman elim acıların, keskin krizlerin fırtınalarını çeker ve de tarihindeki en kötü felaketlerle yüzleşir.

Allah’ın düşmanları, Allahın buyurduğu gibidir:

“Onlar bir mümin hakkında herhangi bir yakınlık bağı veya antlaşma gözetmezler. İşte aşırı gidenler bunlardır.” [9:10]

Ve işte bu zalim Amerikalılar, ne sınırları vardır onların ne de adaletsizliklerinin ve habisliklerinin biten bir hedefi vardır. Onlar, kötü amellerde uzun süre önce kan akıtmakta bir darbı mesel halini almış olan Tatarları dahi geçmiştir.”

Şeyh Süleyman Ulvan

 

  Bu yaziya ait etiketler:
  Kategoriler: