Hristiyan Terör Örgütünden ‘Müslümanları Cezalandırma Günü’

Hristiyan Terör Örgütünden ‘Müslümanları Cezalandırma Günü’
Mart 11 12:43 2018

 

Asya’nın Sesi Haber Merkezi

İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşayan Müslüman bir aile, 3 Nisan 2018 tarihli bir mektup aldı. Aile için asıl şok edici olan ise mektubun ‘Müslümanları Cezalandırma Günü’ içerikli olmasıydı.

Üzerinde ‘İsa’nın Son Askeri’ adlı düşünce ekolünü temsil eden ‘Militvm Sigilvm’  arması bulunan mektup, Müslümanlara yönelik saldırıyı teşvik eden tehditler barındırıyor.

Londra’da yaşayan başka bir Müslüman da iş yeri adresine gönderilen aynı mektupla tehdit edildi.

Polis, olaya ilişkin soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Mektubu gönderen yasa dışı Hristiyan terör örgütü, Müslümanları cezalandırmak için 3 Nisan gününü özellikle tayin etse de Batılı ülkelerin hükumetlerinin bunu Ortadoğu işgalleri ve Afrika sömürüleriyle 365 güne yaydığı değerlendiriliyor.

Mektupta Müslümanların demokrasiyi Şeriata çevirmek istediği belirtilirken ‘bunların biz Avrupalılara ve Kuzey Amerikalı beyazlara hükmetmesine izin verecek bir koyun musun’ ifadeleri yer alıyor.

Mektup gönderilen Müslümanlardan biri ‘sanırım bir grup bu mektup aracılığıyla insanlar arasında nefret yaymak istiyor’ dedi.

Mektupta yerine getirilmesi gereken bir takım ‘cezalandırmalar’ özellikle sıralanmış.

Adresine mektup gönderilen bir Müslüman ‘mektupta yazılanların hayata geçirilmek istenmesi durumunda verilecek zararı düşünmenin bile korkunç olduğu’ yönünde görüş belirtti.

Londralı Müslümani mektubu Polise götürerek diğer mektup alan Müslümanları cesaretlendirmeyi amaçladığını kaydetti.

 

  Bu yaziya ait etiketler:
  Kategoriler: